Úvod

Štiavnický kahanec

 Email  Tlač  PDF

V sobotu a nedeľu (10. - 11.10.2015) sa uskutočnia preteky v Banskej Štiavnici – Štiavnický kahanecPokyny pre prihlásených pretekárov (info poslané aj e-mailom):

Zoznam pretekárov a prihlásených disciplín nájdete tuDoprava na preteky je autami. Odchod pre účastníkov obidvoch dní (prípadne len soboty) je sobota 9.45 hod., zraz bude na parkovisku pri Carreffoure, bližšie k plavárni. Odchod pre účastníkov nedeľňajších disciplín je nedeľa 5.30 hod., taktiež zraz na parkovisku pred Carreffourom.

Náklady: štartovné 3,50 EUR/1 štart, ubytovanie 11,00 EUR/1 osoba/1 noc, strava (večera, raňajky, obed) 11,00 EUR/1 osoba

Odhlášky z pretekov sú najneskôr do štvrtkového tréningu alebo mailom takisto do štvrtku, do 17.00 hod. na Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript . 
Po tomto termíne sa bude musieť zaplatiť štartovné aj za nezúčastneného pretekára. Plavci, ktorí nebudú do pretekov na tréningu a nepotvrdia svoju účasť trénerom, budú automaticky odhlásení.