Úvod

Putovný pohár Slovenského raja - S. N. Ves

Email  Tlač  PDF

20170212 123446 3V Spišskej Novej Vsi sa v dňoch 11. a 12.2. uskutočnili preteky Putovný pohár Slovenského raja a naši plavci neprišli domov naprázdno!

V súťaži družstiev skončil náš klub na peknom treťom mieste. Pretekov sa zúčastnilo 42 plavcov a spolu vyplávali 18 cenných kovov (9-4-5). Najúspešnejšou plavkyňou nielen z našich ale aj celkovo sa stala Petra Štaudingerová, ktorá získala spolu 8 medailí (6-1-1). K ďalším medailistom patrili Leonard Macháň (2-1-1), Michal Timko (2-2-1), Martin Sukeník (0-0-2) a Nela Manga (0-0-1). Úspešné boli aj štafety, víťazná na 4x50 VS mix v zložení M. Timko, A. Dzurillová, R. Čemeš, P. Štaudingerová, 3 miesto 4x50 PP mix - R. Čemeš, M. Timko, P. Štaudingerová, A, Dzurillová, a v tej istej disciplíne mladšia kategória v zložení T. Čižmárik, M. Sukeník, R. Tureková, M. Loncková.

Všetci podali veľmi dobré výkony a z 215 štartov padlo 199 osobných rekordov!