Ďalšie klubové stránky

vycvik

triatlon

kps face

Úvod

Klub plaveckých športov

plesA5 2016

Plavecký ples - pozvánka

Pripravujeme 19. Nereus plavecký ples. Milí rodičia, partneri, priaznivci Nereusu. V piatok 05.02.2016 sa v hoteli Slovakia v Žiline uskutoční už 19. Nereus plavecký ples - detail pozvánky.
V cene 30 EUR je zabezpečené kompletné občerstvenie, DJ, ľudová hudba, nebude chýbať samozrejme tombola. Budeme radi ak sa rozhodnete stráviť s nami, s vašimi priateľmi a známymi príjemný večer za zvukov dobrej tanečnej hudby v neformálnej priateľskej atmosfére.
Lístky si môžete rezervovať už dnes v kancelárii Nereusu na Mestskej krytej plavárni v Žiline (tel. 041/500 28 80, 0911/393 555, Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ).

 

Vianočné preteky - pozvánka

V utorok 22.12.2015 sme pre členov Klubu plaveckých športov, ich rodičov a súrodencov, ako aj pre všetkých našich priaznivcov pripravili v poradí už 18. ročník Vianočných pretekov - detail pozvánky.

Čítať ďalej...
 
laluha

Zimné majstrovstvá Slovenska v plávaní starších žiakov

Matúš Laluha päťkrát na stupni víťazov
V nádhernej novo vybudovanej Aqua Arene, patriacej Elements rezortu v Šamoríne - Čilistove sa konali Zimné majstrovstvá Slovenska v plávaní 13 a 14 ročných žiakov. Voda bola nesmierne rýchla, o čom svedčilo aj desať nových slovenských žiackych rekordov a takmer 100% osobných rekordov.

Čítať ďalej...
 

Slovenskí triatlonisti bilancovali, my sme tam nechýbali

V nedeľu 29. novembra 2015 v levickom hoteli Lev zorganizovala Slovenská triatlonová únia tradičné vyhlasovanie najúspešnejších slovenských športovcov a klubov v uplynulej triatlonovej sezóne.

Čítať ďalej...
 
plavkyna nereus

Záverečné kolo Slovenského pohára v plávaní žiakov v Žiline

V sobotu 28. novembra 2015 sa v žilinskej Mestskej krytej plavárni uskutočnilo záverečné 5. kolo Slovenského pohára v plávaní žiakov (ročníky narodenia 2003 - 2006). Podujatia, ktoré pod hlavičkou Slovenskej plaveckej federácie zorganizoval domáci Klub plaveckých športov Nereus sa zúčastnilo 284 pretekárov z 31 slovenských klubov.

Čítať ďalej...
 

Rekord Vlada Štefánika aj na plaveckej stránke Swim Swam

Rekord Vlada Štefánika aj na plaveckej stránke Swim Swam. Prečítajte si ho tu.

 

Strana 32 z 37