Ďalšie klubové stránky

vycvik

triatlon

kps face

Úvod

Klub plaveckých športov

laluha

Zimné majstrovstvá Slovenska v plávaní starších žiakov

Matúš Laluha päťkrát na stupni víťazov
V nádhernej novo vybudovanej Aqua Arene, patriacej Elements rezortu v Šamoríne - Čilistove sa konali Zimné majstrovstvá Slovenska v plávaní 13 a 14 ročných žiakov. Voda bola nesmierne rýchla, o čom svedčilo aj desať nových slovenských žiackych rekordov a takmer 100% osobných rekordov.

Čítať ďalej...
 

Slovenskí triatlonisti bilancovali, my sme tam nechýbali

V nedeľu 29. novembra 2015 v levickom hoteli Lev zorganizovala Slovenská triatlonová únia tradičné vyhlasovanie najúspešnejších slovenských športovcov a klubov v uplynulej triatlonovej sezóne.

Čítať ďalej...
 
plavkyna nereus

Záverečné kolo Slovenského pohára v plávaní žiakov v Žiline

V sobotu 28. novembra 2015 sa v žilinskej Mestskej krytej plavárni uskutočnilo záverečné 5. kolo Slovenského pohára v plávaní žiakov (ročníky narodenia 2003 - 2006). Podujatia, ktoré pod hlavičkou Slovenskej plaveckej federácie zorganizoval domáci Klub plaveckých športov Nereus sa zúčastnilo 284 pretekárov z 31 slovenských klubov.

Čítať ďalej...
 

Rekord Vlada Štefánika aj na plaveckej stránke Swim Swam

Rekord Vlada Štefánika aj na plaveckej stránke Swim Swam. Prečítajte si ho tu.

 
tricko

Fotenie skupín v nových tričkách!

Dňa 26.11.2015 (štvrtok) sa budú na tréningu dávať plavcom nové klubové tričká a plavecké čiapky.
Zároveň prebehne fotenie tréningových skupín. Preto Vás prosíme, aby ste sa na štvrtkovom tréningu zúčastnili, aj v prípade, že nemôžete momentálne plávať, samozrejme len keď to zdravotný stav dovoľuje. Fotiť sa bude pred začiatkom plaveckého tréningu.

 
Vlado Stefanik

Vlado Štefánik kráľom krátkych bazénov!

Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti a krátky bazén v Rimavskej Sobote vstúpili túto sobotu (21.11.2015) do dejín Slovenského plávania, keď Vlado Štefánik prepísal dva slovenské rekordy naraz, a to v kráľovskej plaveckej disciplíne 100 m voľný spôsob. Starý rekord Romana Kučíka z roku 2010 prekonal o 4 stotiny časom 49,42 sekúnd.

Čítať ďalej...
 

Strana 33 z 37