Ďalšie klubové stránky

vycvik

triatlon

kps face

Úvod

Klub plaveckých športov

tricko

Fotenie skupín v nových tričkách!

Dňa 26.11.2015 (štvrtok) sa budú na tréningu dávať plavcom nové klubové tričká a plavecké čiapky.
Zároveň prebehne fotenie tréningových skupín. Preto Vás prosíme, aby ste sa na štvrtkovom tréningu zúčastnili, aj v prípade, že nemôžete momentálne plávať, samozrejme len keď to zdravotný stav dovoľuje. Fotiť sa bude pred začiatkom plaveckého tréningu.

 
Vlado Stefanik

Vlado Štefánik kráľom krátkych bazénov!

Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti a krátky bazén v Rimavskej Sobote vstúpili túto sobotu (21.11.2015) do dejín Slovenského plávania, keď Vlado Štefánik prepísal dva slovenské rekordy naraz, a to v kráľovskej plaveckej disciplíne 100 m voľný spôsob. Starý rekord Romana Kučíka z roku 2010 prekonal o 4 stotiny časom 49,42 sekúnd.

Čítať ďalej...
 

Memoriál Jozefa Baláža

Najmladší žiaci z celého Slovenska sa zišli v Spišskej Novej Vsi na tradičnom Memoriáli Jozefa Baláža. Náš klub reprezentovalo 7 desaťročných dievčat. Na stupne víťazov dievčatá zatiaľ nedoplávali, ale útechou im môžu byť skvelé osobné rekordy a možnosť ich ešte vylepšiť najbližšiu sobotu v domácom bazéne na Slovenskom pohári žiakov. Držíme im palce!

Prehľad výsledkov našich pretekárov TU.
Kompletné výsledky TU.

 

Slovenský pohár žiakov informácie

Dňa 28.11.2015 sa v Žiline uskutoční 5. kolo Slovenského pohára žiakov. Organizátorom pretekov je Slovenská plavecká federácia a technickým usporiadateľom je náš klub. Propozície si môžete pozrieť TU a zoznam prihlásených a už aj prijatých pretekárov TU. Preteky sú určené ročníkom 2003 – 2006.

Čítať ďalej...
 

Výsledky z diaľkového plávania - Levice

V netradičnom termíne utorok 17. novembra sa v Leviciach konali preteky v diaľkovom plávaní Pohár primátora mesta Levíc. Na štart 5000 m dlhej trate sa opäť postavili Kristián Suchomel a Nicole Topitzerová.

Čítať ďalej...
 
plavanie skok

Výsledky zo 4. kola Severoslovenskej ligy

V sobotu 14. novembra sa konalo v Žiline tohoročné posledné kolo Severoslovenskej ligy.

Preteky sú určené predovšetkým mladým začínajúcim plavcom, a za náš klub ich nastúpilo v kategórii 10 ročných a mladších 52.
Pre väčšinu z nich to boli prvé alebo druhé preteky v ich plaveckej kariére.

Čítať ďalej...
 

Strana 33 z 37