Ďalšie klubové stránky

vycvik

triatlon

kps face

Úvod

Klub plaveckých športov

Severoslovenská liga, 3. kolo

Dňa 17.10.2015 (sobota) sa v Dolnom Kubíne uskutoční 3. kolo Severoslovenskej ligy (propozície TU).
Táto súťaž je povinná pre všetkých členov klubu registrovaných v SPF. Samozrejme pri ochorení alebo iných vážnych dôvodov bude plavec odhlásený.
Doprava je zabezpečená autobusom. Pokiaľ máte záujem ísť na preteky vlastným autom aj s dieťaťom, žiadame Vás, aby ste to oznámili na Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript najneskôr do pondelka 12.10.2015. Informačný mail o pretekoch (disciplíny, náklady, odchod) bude zaslaný najneskôr 13.10.2015.


 

Štiavnický kahanec

V sobotu a nedeľu (10. - 11.10.2015) sa uskutočnia preteky v Banskej Štiavnici – Štiavnický kahanecPokyny pre prihlásených pretekárov (info poslané aj e-mailom):

Zoznam pretekárov a prihlásených disciplín nájdete tuDoprava na preteky je autami. Odchod pre účastníkov obidvoch dní (prípadne len soboty) je sobota 9.45 hod., zraz bude na parkovisku pri Carreffoure, bližšie k plavárni. Odchod pre účastníkov nedeľňajších disciplín je nedeľa 5.30 hod., taktiež zraz na parkovisku pred Carreffourom.

Náklady: štartovné 3,50 EUR/1 štart, ubytovanie 11,00 EUR/1 osoba/1 noc, strava (večera, raňajky, obed) 11,00 EUR/1 osoba

Odhlášky z pretekov sú najneskôr do štvrtkového tréningu alebo mailom takisto do štvrtku, do 17.00 hod. na Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript . 
Po tomto termíne sa bude musieť zaplatiť štartovné aj za nezúčastneného pretekára. Plavci, ktorí nebudú do pretekov na tréningu a nepotvrdia svoju účasť trénerom, budú aicky odhlásení.

 

Výsledky z pretekov v Púchove a Poprade

Počas víkendu sa naši plavci zúčastnili prvých pretekov v tejto sezóne.
"Služobne" starší sa zúčastnili Veľkej ceny Púchova a mladší Poháru olympijských nádejí v Poprade. Kompletné výsledky nájdete na webovej stránke SPF www.swimmsvk.sk v kalendári podujatí.

Prehľad výsledkov našich pretekárov: 
Veľká cena Púchova - fotoarchív z akcie na Facebooku
-
Pohár olympijských nádejí Poprad.

 

Nová kolekcia plaviek pre vodné pólo na sezónu 2015/2016

Nová kolekcia plaviek pre vodné pólo na sezónu 2015/2016 - obrázok tu.

 

Štefánik reprezentoval Slovensko v Singapúre

V ďalekom Singapure sa v závere augusta uskutočnili majstrovstvá sveta juniorov v plávaní.

Dvanásť slovenských rekordov, šesťkrát postup do semifinále a dvakrát do finále je bilancia úspešných juniorskej reprezentácie na MSJ v plávaní. 

V dvanásťčlennej výprave najlepších slovenských juniorov nechýbal ani súčasný najvýraznejší talent žilinského plávania Vladimír Štefánik (1998), člen plaveckého oddielu Klubu plaveckých športov Nereus Žilina (na fotke druhý sprava - foto ).

Do exotického mesta Singapore priletela slovenská výprava v časovom predstihu už 20. augusta, aby sa stihli aklimatizovať. Od 21. augusta začali  dvojfázovo trénovať na bazéne, ktorý sa nachádzal v športovom komplexe Sports Hub, v ktorom sa nachádza Aquatic centre s dvomi 50 metrovými bazénmi, dve veľké multifunkčné haly, futbalový štadión s kapacitou 55 tisíc divákov, obchody, lezecké steny, bežecký ovál, tenisové kurty, športové múzeum, bazény pre deti a iné atrakcie. Celý komplex bol vybudovaný v hodnote 1,04 bilióna US dolárov. Doprava na bazén bola výborná (každých 10 minút spojenie), cesta na bazén trvala 15 minút. Strava  bola až veľmi exotická - pálivá a tým pre európanov dosť obmedzená. Hotel bol situovaný v priamom centre mesta, kde je množstvo obrovských obchodov, ale aj maličké obchodíky na spôsob tržnice.

 

Čítať ďalej...
 

Ponuka klubových plaviek

Klub ponúka pre svojich členov ale aj priaznivcov možnosť zakúpenia si plaviek s klubovou potlačou a vlastným menom. Vzorky na odskúšanie veľkosti budú k dispozícii v priebehu budúceho týždňa od 21.9. do 25.9. a v čase od 15.00 do 18.00 hod. v kancelárii č.6. Po tomto termíne pôjdu vzorky preč až už sa nebudú dať vyskúšať. Strih je pre dievčatá jeden (tenké ramienka) a chlapci majú na výber dva strihy - slipový a trenkový. U dievčat je možná úprava dĺžky ramienok.
Potlač bude samozrejme iná ako na vzorkách. Ceny sú vyššie ako minuloročné, ale aj kvalita je podstatne lepšia. Plávky sú rezistentné voči chlóru, mali by teda vydržať dlhšie. 

Pánske Trenkové Slipové   Dámske Tenké ramienka
130 - 160 22,00 € 19,00 €   140 - XS 33,00 €
S, M, L 25,00 € 22,00 €   S, M 38,00 €
XL, XXL 28,00 € 25,00 €   L, XL 43,00 €
 

Strana 37 z 38